Knížka. Bude?!

Lidi, zlatí. Ano, je to tak. I já se chci zařadit do kategorie těch mnoha pisálků, kteří by rádi vydali knížku.

A teď…přišel čas…

Tož, o co vlastně půjde?

Přeju si vydat knížku v podobě pár stěžejních článků – ano, z tohoto blogu. Zaměřené na moji cestu za sny (především za mým hereckým snem, protože jak víme, obecně jich mám vskutku hodně).

Protože je nás, pisálků, opravdu hodně, budu k tomu potřebovat vás a vaši podporu. Přes online nakladatelskou službu Pointa.cz bude možné na knížku přispět. Bez toho nevyjde. Musí se vybrat peníze na celkové náklady a já budu moc ráda a vděčná, pokud mi s tímto snem budete chtít pomoct.

Co za to?

Odměnou za nákup bude vždy pár (snad) hezkých „cen“ a příslib, že pokud se peníze na knížku nevyberou, peníze se všem v pořádku vrátí zpátky. Tedy tam žádné riziko pro vás nehrozí.

Zatím ještě není určený termín předprodeje, ale jakmile bude, tož vám sem určitě hodím odkaz a budu to tu po dobu jednoho měsíce připomínat. Předpokládám, že to bude v průběhu srpna či na přelomu srpna-září.

 

Co dodat… Mohlo by to být hezké, milé, snad i maličko inspirující – však víte, že je můj život někdy jako horská dráha. Ale o to víc stojí za to si připomínat, že v tom nejsme sami, a že je dobré se nevzdávat. Ať už život přináší jakákoliv úskalí…

 

Půjdete do toho se mnou? 🙂