SIL-NÉ emoce posledních dní, kdy se stala spousta věcí, který jsem vůbec nepředpokládala. A víte co? Všechny jsou pozitivní! Alespoň myšlenkově určitě.

Takže, sepíšu to do bodů, bude to tak přehlednější:

 

Událost č. 1:

Domů do Brna jezdívám vždycky vlakem. Nejčastěji jsem využívala České dráhy – Hoj, jestli se tam potkáme! Ale časem jsem zjistila (jak víme, na dopravní průzkumy jsem expert), že Student Agency je rychlejší. Já totiž naopak vždycky volila klidnou jízdu, kdy mě jednou zkontroluje průvodčí a nepotřebuju k tomu obrazovku s filmy nebo seriály. Ale standard je holt standard. Naopak jsem chtěla klid, aby se mě nikdo 3x neptal, co chci. A ke svýmu překvapení jsem zjistila, že ten vlak je většinou opravdu načas a nemívá zpoždění. Tak snad to teď nezakřiknu!

 

Událost č. 2:

A o tom budu mluvit příště, dokud to nebude oficiálně venku. Ale prozradím, že jsem natáčela!!!

 

Událost č. 3:

Dokázala jsem si sama zprovoznit fotogalerii, kterou můžete vidět zde:

http://idiotka.cz/fotoblog/

Udělalo mi to obrovskou radost, protože se člověk nestává závislým na cizí pomoci, ale ví, že s trochou vůle si poradí i sám! Co bylo za tím naštěstí nikdo nevidí…

 

Událost č. 4:

Mám kolem sebe lidi, kteří mě podporují v mých záměrech a jsou při mně. A já děkuju, že vyjdou na světlo vždycky, když je potřebuju.

 

Událost č. 5:

Zpětné ocenění z předchozí práce. Udělalo mi to radost, né že né. Tak si, holka, věř!

 

Událost č. 6:

Tak abyste věděli, ta doprava vůbec není tak špatná, jak jsem si myslela a jak jsem o ní minule psala. Asi poprvé v životě se mi stalo, že jsem nastoupila do MHD s plnými taškami do nejzadnější části, kde jsem si vše v klidu opřela a v tom vidím, jak kluk vstává ze svého místa a nabízí mi, abych si sedla. Ne! Nevypadala jsem tak blbě a nevypadám na 50. Ten muž se zkrátka a dobře projevil jako opravdový gentleman.

 

Událost č. 7 (spíš pod čarou):

Nově nám kousek od baráku přidělali desku na památku narození Milady Horákové v onom domě. Krásný a zároveň citlivý kolem toho chodit!

 

Událost č. 8 (určitě pod čarou):

Zjistila jsem, že jsem si neskutečně oblíbila rockový/beatový hity 60. a částečně 70. let. Hendrixovi, Jefferson Airplane, písničce Andromeda od Špinarky a dalším ZDAR!

 

A ostatním pac a pusu.

Mějte krásnej týden.